Skip to content

Започна со имплементацијата проектот Opportunity4you , од ИПА програмата за прекугранична соработка Србија-Северна Македонија

ДАТУМ

март 6, 2023

Категории

,

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy