Skip to content

Потпишан договор помеѓу Министерство за локална самоуправа и Центар за развој на Скопски плански регион

ДАТУМ

октомври 6, 2023

Категории

Директорот на Скопски плански регион  г-дин Јане Мицевски,заедно со останатите директори од осумте центри за развој на планските региони со Министерот за локална самоуправа Ристо Пенов потпиша договор за финансиска поддршка за работењето во тековната година.

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy