Skip to content

Реконструкција на локален пат "Драчево-мотел Китка"

ДАТУМ

октомври 21, 2010

Категории

15 10 2010 е започнат проектот локален пат "Драчево-мотел Китка"

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy