Skip to content

Реконструкција на локален пат "Драчево-мотел Китка"

ДАТУМ

октомври 21, 2010

Категории

15 10 2010 е започнат проектот локален пат "Драчево-мотел Китка"

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy