Skip to content

Покана за Дводневни едукативни работилници обуки

ДАТУМ

мај 7, 2024

Категории

,

ЈАВЕН ПОВИК
Во рамки на проектот „ШАНСА ЗА ТЕБЕ“
Центарот за развој на Скопски плански регион организира:
ИНФОРМАТИВНО – ЕДУКАТИВНА РАБОТИЛНИЦА ЗА ГРАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТИ НА ОРГАНИЗАЦИИ И ЦЕНТРИ ЗА СТРУЧНО ОБРАЗОВАНИЕ И ОБУКА ЗА РАЗВОЈ И АКРЕДИТАЦИЈА НА ПРОГРАМИ ЗА ВЕШТИНИ И УСОВРШУВАЊЕ ВО Р.С.МАКЕДОНИЈА

Покана за Дводневни едукативни работилници обуки. Шанса за тебе

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy