Skip to content

Регионални форуми на заедницата -2 фаза

ДАТУМ

ноември 27, 2023

Категории

Почитувани,

По повод овогодинешната реализација на претстојните „Регионални форуми на заедницата“, во рамки на проектот  „Одржлив и инклузивен регионален рамномерен развој -2 фаза“,

Ве покануваме на втора форумска сесија.

 

pablisher pokana втор форум 05.12

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy