Skip to content

Регионални форуми на заедницата

ДАТУМ

ноември 13, 2023

Категории

Почитувани,

 

По повод овогодинешната реализација на претстојните „Регионални форуми на заедницата“, во рамки на проектот  „Одржлив и инклузивен регионален рамномерен развој -2 фаза“, Ве покануваме на првата форумска сесија.

 

Во прилог превземете ги Поканата за форумот и Агендата која го содржи дневниот ред.

 

Покана за регионални форумиАгенда

Агенда-1

 

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy