Skip to content

Одржана VII седница на Совет за развој на Скопски плански регион

ДАТУМ

септември 28, 2022

Категории

На ден 28.09.2022година, во просториите на Општина Гази Баба се одржа седмата седница на Советот за развој на Скопскиот плански регион. На седницата беа презентирани активностите од тековните проекти од Програмата за рамномерен регионален развој за 2021 со индикативно планирани средства за 2022.

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy