Skip to content

Премиерот Димитар Ковачевски во посета на Центарот за развој на Скопски плански регион

ДАТУМ

јануари 25, 2022

Категории

Премиерот Димитар Ковачевски во посета на Центарот за развој на Скопски плански регион, каде што беше пречекан од Раководителот Љупчо Кец Мицковски и вработените во центарот. Средбата овозможи  кусо запознавање со предизвиците во Скопскиот регион.

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy