Skip to content

Покана за состанок

ДАТУМ

јануари 5, 2022

Категории

Покана за состанок до здруженијата кои се пријавиле на Јавниот повик за избор на член – претставник од здруженијата во Советот за развој на Скопски плански регион.

Состанокот ќе се одржи на 10.01.2022, со почеток во 12.00 часот, во просториите на Центар за развој на Скопски плански регион на адреса: ул. „Димитрие Чуповски“ бр. 13, кат 1 Стопанска комора Скопје.

Преземете го документот на следниот Покана за состанок на следниот линк.

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy