Skip to content

Јавен повик за превоз и сместување на ученици и придружни лица во Германија

ДАТУМ

август 16, 2021

Категории

за потребите на Центар за развој на Скопски плански регион за имплементација на проектот Поттикнување на претприемништво со подобрени вештини преку иновативно учење под програмата на ЕРЗМУС+ КА1 Мобилност за учење и индивидуи 

ОБЈАВЕН: 16.08.2021

КРАЕН РОК ЗА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПОНУДА: 20.08.2021

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy