Skip to content

Премиерот Димитар Ковачевски во посета на Центарот за развој на Скопски плански регион

ДАТУМ

јануари 25, 2022

Категории

Премиерот Димитар Ковачевски во посета на Центарот за развој на Скопски плански регион, каде што беше пречекан од Раководителот Љупчо Кец Мицковски и вработените во центарот. Средбата овозможи  кусо запознавање со предизвиците во Скопскиот регион.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy