Skip to content

Одржан прв работен состанок

ДАТУМ

ноември 17, 2011

На 16.11.2011 во просториите на Центарот за развој на Скопскиот плански регион се одржа  прв работен состанок помеѓу Центарот и Развојната Агенција Козјанска во врска со проектот „Стратегија за развој на туризмот во реонот на Скопскиот плански регион“. Проектот е дел од билатералната соработка со Република Словенија.

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy